Lajme

Rrezikon jetën për fotografi, gruaja nuk e pa ariun që po i afrohej

Rrezikon jetën për fotografi, gruaja nuk e pa ariun që po i afrohej
Shumë njerëz në ditët e sotme janë të pasionuar pas fotografisë. Madje, disa edhe rrezikojnë jetën e tyre.Një nga këta është edhe një grua në Montana, e cila për pak u sulmua nga ariu teksa po bënte fotografi.Siç shihet në imazhet e mëposhtme, gruaja qëndron vetëm disa metra larg nga ariu, i cili po shikonte drejt saj.Fotografi, Brian Curtice, i cili ndau këtë ngjarje me mediat, ka thënë se gruaja ishte me miqtë dhe familjen e saj në atë kohë, por në momentin kur u shfaq ariu, ajo ishte e vetme.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here