Lajme

Shqiptari Gjen Gruan Me Të Dashurin Në Shtrat, Ja Veprimi Që Bëri

Ai, bashke me djalin e gruas, e kanë gjetur atë në shtrat me një tjetër burrë, ndaj e kanë dhunuar.

Sipas mediave italiane, gruaja e shqiptarit kishte kërkuar ndarjen, pasi i ishte rikthyer historisë 2 vjecare e gjysmë të dashurisë që ajo kishte pasur para 15 vitesh me një tjetër person.
Gjatë kësaj periudhe, gruaja ishte martuar me shqiptarin dhe kishte krijuar një familje së bashku me fëmijën që ajo kishte nga një marrëdhënie e mëparshme./EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe

Dhe djali, tani 24 vjeç dhe burri nga i cili po ndahej, 45 vjeç, shqiptar, e kundërshtonin marrëdhënien e saj të re dhe kanë shkuar në shtëpinë e dashnorit të gruas, ku dhe i kanë gjetur në momente intime, raportojnë mediat italiane, shkruan Panorama./EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe

Comment here