Lajme

Stresi streson shqiptarët: Kērcēnon me luftē civile pas humbjes së PD-së

Rezultatet e zgjedhjeve të djeshme në Shqipëri, po i japin një fitore të qartë Partisë Socialiste të Edi Ramës. Dhe kjo ka lënë të shokuar shumë mbështetës të PD-së që kishin shpresuar se do t’ia dilnin mbanë të fitonin garën për votën e popullit.Nga PD-ja kanë nisur fjalët për vjedhje të votave edhe pse numërimi nuk ka përfunduar ende.Një prej mbështetësve më të mëdhenj të kësaj partie, Arkimed Lushaj, i njohur me emrin artistik Stresi, ka kērcēnuar se nga nesër mbrëma në Shqipëri nis L ufta Civile, përcjell Periskopi./EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe

Nuk dihet se ku i bazon ai këto kërcënime, duke qenë se zgjedhjet ishin përshkuar me një atmosferë të qetë.

Projeksionet e para pas zgjedhjeve të 25 shkurtit, e nxjerrin z. Rama me 77 mandate në Kuvendin shqipëtar. //EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe

Comment here