Lajme

Ata thoshin shëmtuar, Vajza “e trashë” me hixhab jep mesazhin: Allahu na ka bërë të gjithëve të përsosur

Ata thoshin shëmtuar, Vajza “e trashë” me hixhab jep mesazhin: Allahu na ka bërë të gjithëve të përsosur

Një modele myslimane, me ngjyrë dhe “plus-size” po thyen barrierat në industrinë e modës pasi u zgjodh nga marka PrettyLittleThing për të prezantuar linjën e saj të re të veshjeve.
Billy Marsal, 21 vjeç, është një influencuese e vendosur në Londër, e cila u kërkua nga gjigandi i shitjes me pakicë në internet, pak pasi hyri në tregun e Lindjes së Mesme.
/Ju ftojme qe ta hapni marketingun per 5 sekonda dhe shfaqet lajmi

Comment here