Lajme

Bleona ia tregon live Arian Çanit

Bleona ia tregon live Arian Çanit

Në emisionin “Your Face Sounds Familiar”, kengëtarja Bleona Qereti e ka tejkaluar veten dhe etikën televizive, duke i treguar “zogun” e saj live në emision moderatorit Arian Çani, i cili i ulur pranë saj në të njëjtën juri, është shquar për “ngacmimet” që i bënë në çdo puntatë këngëtares së famshme.

Siç duket dhe në video pas performancës së Rozana Radit, ajo hipën mbi tavolinë këmbë mbi këmbë me fustanin transparent dhe bën një lëvizje shumë joshëse para Arjan Çanit. / Hap marketingun 5 sekonda dhe shfaqen Pamjet Ekskluzive

Comment here