Lajme

E bënte me gruan e tij në krevat, shqiptari i merr jetën dhe asaj dhe burrit: Nodhi që ajo më..

Detaje të reja janë zbardhur së fundmi nga ngjarja e rë.ndë e ndodhur në Loutraki të Greqisë, ku një grua me origjinë nga Ukraina u gjet e paj.etë me bashkëshortin e saj grek, të “el.eminuar” nga një shtetas shqiptar.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Krim pasioni në Greqi! Vritet një ukrainase dhe burri i saj, në kërkm i dashuri shqiptar i 45-vjeçares – Shqiptarja.com
Mësohet se gruaja nga Ukraina ka pasur lidhje jashtëmartesore me shqiptarin, që dy.shohet se ka kryer “eli.minimin” për çështje pasioni. Gruaja ukrainase 45 vjeçe ishte martuar me një biznesmen nga Mikonos dhe kishte një vajzë 20 vjeçe.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Shqiptari, dy.shohet se pak para ngjarjes ka vendosur lëndë pl.asëse në makinën e 45-vjeçares. Gruaja e huaj, e cila punonte si masazhatore, kishte lidhje me një burrë të huaj në vitet e fundit. Makina e 45-vjeçares u gjet e dj.egur pak larg shtëpisë së saj në Flampouros.

Comment here