Lajme

E lash te fejumin nga KS dhe u martova me nje djal te zi, jam shtatzen dhe shume e lumtur me ta, kem nje…

E lash te fejumin nga KS dhe u martova me nje djal te zi, jam shtatzen dhe shume e lumtur me ta, kem nje… 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë

E lash te fejumin nga KS dhe u martova me nje djal te zi, jam shtatzen dhe shume e lumtur me ta, kem nje… – Pershendetje une jam ajo zonja qe e kam ndare historin time me ju. Dashta me ju tregu qe tash jam pran djalit te zi, te fejurin nga kosova e lash familja eshte me mu dhe tani po ja konfirmoj qe jam shtatzen dhe jam shume e lumtur me ta, kem nje qenje te vogel engjullore qe rritet ne barkun tim. O njerz un kam marr shume komente …(vazhdon historia me poshte…)

te kqija nga ana juve mua nuk me intereson Jeta eshte e imja Edhe Nuk ja vlen me jetu me nje picpirruk Bree une e kam gjigantin tim edhe pse eshte i zi ska dert une thjesht kisha frik si do e marr ket histori babi im me qense idea per tu fejuar me at djalin ne kosove ishte e babit por une kisha dashurin mashkulli e jetes ku me plotsonte ne shtrat me respekton me fallni per shqip se skam qen Kurr ne shkoll per shqip une jam shume e lumtur me nda shtratin me nje mashkull madheshtor cdo nate ju gra shume po vuani po provone more edhe me tjer se nuk e keni iden qe ju bajn shume ma te lumtur, krejt mos vuani per asi qe nuk ja permushin deshirat ne mardhanie ju vuani nga tradhtit e burrave qe ja u bojn po qysh muni me vujt ju kur sja vlen mos vuani mo per ta. Ju lutem te gjith nenave motrave shqiptare qe vuajn provoni me edhe me tjeter se nje jet e kemi e kerkush nuk na jep jeten e dyte kshtu qe behuni te forta e tejkaloni sfidat qe i keni ne jete, gjejeni tjetrin meniher mos …(vazhdon historia me poshte…)

vuni per njerz qe nuk ja vlen me vujt se sa her qe vjen tjetri ne jete te bon ma te lumtur se ai i kalumi, kete ja u garantoj une se e kam provu sa e sa here. Une jam e lumtur qe brenda meje eshte nje engjull i vogel edhe pse eshte me ngjyr tjeter. Ju veq plasni nga gjelozia per ta per arsye se po me bon ma te lumtun, se juve ju vjen inati qe jav ka dhan zoti atyre. Po ju pershendes shume Edhe dashi komenton palidhje dashi me lidhje sme interson bre hiq une po e jetoj jeten tem nga tezakja po ju shenoj paqja dhe dashuri rrenoft per cdo femer sidomos tek ato qe dojn me shiju jeten e vet pa i nderhy kerkush ne jete.E lash te fejumin nga KS dhe u martova me nje djal te zi, jam shtatzen dhe shume e lumtur me ta, kem nje…Pershendetje une jam ajo zonja qe e kam ndare historin time me ju. Dashta me ju tregu qe tash jam pran djalit te zi, te fejurin nga kosova e lash familja eshte me mu dhe tani po ja konfirmoj qe jam shtatzen dhe jam shume e lumtur me ta, kem nje qenje te vogel engjullore …(vazhdon historia me poshte…)

Comment here