Lajme

Iku në Greqi për një jetë më të mirë, ky është 40- vjeçari shqiptar që dha shpirt në mes të rrugës: La fëmijën jetim

Një 40-vjeçari me origjinë shqiptare që ka humbur jetën në një ak si de nt t ra gjik, në Greqi.
EG | Skepasto’s butcher (Sale Point) [ACHAIA, KALAVRITA]Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Siç raportojnë mediat greke a ksid en ti ka ndodhur në fshatin Skepasto dhe shqiptari humbi jetën pasi ra nga motori me të cilin ai po udhëtonte.
40-vjeçari shqiptar, baba i një fëmije u gjet i pajetë buzë rrugës mëngjesin e sotëm. Trupi i tij u dërgua në mo rg un e spitalit Kalavrita, ku më pas u njoftuan edhe familjarët.
Aksident me vdekje në autostradën Tiranë-Durrës – A2 CNNShtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here