Lajme

Ja lejova burrit te bej qejf me femer tjeter,por tani ajo eshte fajtore pse une kam…!!!

Nje dite me tregoj Se do shkon ne pushime me shoket e ti. Un e acceptova kete. Mas 3 ditesh kuptoj qe ai ishte ne pushime me Te dashuren e tij. U kthy nga pushim I I Lumtur dhe u ula afer ti dhe po bisedojm qete. Ai me tregonte qe pushime ishin Te kendshme dhe per plot gazmore.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Te lutem si mos te me duash trego ma Te verteten bile mos te jetoj kot afer teje pa dashurin tende e pa ngrohtesin tende e pa ledhatimet e tua. Tregom me kend ishe ne pushime mbas shum Lutjesh e fjalesh e mos marrveshjeve Dol Prej kontrolli dhe me maltretuu a fort qe as veten time nuk e njoh a me a ty e kuptova qe ka qen me te dahuren e tij,me sa duket ata ende nuk e kishin perfunduar lidhjen e tyre.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Trupi ish Te Qaq shum I mavitosur sa kohe Te gjate mbetet ato njolla ne fytyre e ne trupin Tim. E fala per kta e fala tradhtin ja fala maltretimen ja fala Te gjitha vetem Se e do ja Qaq shum sa veten time e harroja isha e qmendur ndaj dashuris qe kam per at njeri ish Te dashuria ime e pare qysh nga adoleshenta. Ai me perzuni nga banesa the me tha ik tash je e lire nga une.

Qe dy muj une jam e ndar nga ai. E un pres nje fmij tjeter nga ai dhe jam 2muaj e gjysem. Po femijen nuk e don ai. Un kam vendosur ta mbaj kete femij Deri ne Frymen e fundit Te jetes sime. Do bej Te pa munduren veten ta kem afer vetes fmijen Tim qe Se ndrroj me gjith a Te mirat e Ksaj bote. Ne diten kur kam qen ne kontroll te gjinekologun kam qare si nje femij i vogel kur Degjoja Te maltretuurat e zemres bebes pata ndjejnjat qe e kam bote ne dore. Ju lutem Cka me sygjeroni qe ta kthej dashurin e burrit vetem per fmijen e vete Se paku,jam shum pishman qe ja kam ndreq punet me ate femer sepse shkaku i saj jam sot ku jam.Shpresoj qe do te me kuptoni dhe te me kshilloni.

Comment here