Lajme

Me shfrytzoj djali i axhes, me shkatrroj jeten, kur Une u martova Ai erdhi dhe mi kujtoj prap ato qe…

Me shfrytzoj djali i axhes, me shkatrroj jeten, kur Une u martova Ai erdhi dhe mi kujtoj prap ato qe… – Pershendetje anonim,un Edhe njeher para shum kohe kam shkrujt Kte histori qe e gjith jeten po me shkatrron po un ndihem shum mir Kur ju me komentoni …(vazhdon historia me poshte…)

aq bukur,Un jam kan hala fmi Bele bile jasht lujsha me at lojen vizak qe i thojshim ne Aj erdh me at ftyr tprisht se kurr nuk po mundem me harru babi Mami shkun motra doli jasht me lujt e aj veq sa Hini noborr me at ftyr si shejtan mveti ku osht babi Mami i tregova tha Ani a din me ma qit ni kaffe se Tash je ba sa ni gru tha po hinem Mren un e die para aj i fundit ja nisi tana tkqijat e botes qe egzistojn me mi ba o zot qysh mundet qikes agjes bre ashtu me shkatrroj sa kom bertit por aj prap e bani tveten Edhe shkoj erdh babi Mami un u Bana Keshe kam grip lot e mi nuk u ndalshin Bre nuk disha se qa ka ndodh qka me ba qka Me menu o besoni se kjo pun deri ne fund te jetes nuk shlyhet prej trrunit Ani bre Mas 3 dite e thirri babin me lu letra i pa ftyri shkoj babi me gjith qef Edhe neve na mori po mue mu dok se hyna ne gjehnem po a dini bre vllazen e motra se Qysh em kqyrke me at ftyr te shejtanit po mos me shku thojsha Baba merr vesh o zot sa e urrej at qenje shejtanit naten kajsha diten u mundosha …(vazhdon historia me poshte…)

Comment here