Lajme

Mediat serbe: Kjo është gazetarja kosovare më e bukura në Ballkan

Mediat serbe sot e kanë ngritur në qiell gazetaren kosovare të sportit, Elmira Sadrija, për të cilën thonë se është më e bukura në Ballkan.

Telegraf.rs shkruan sot se Sadrija shpesh shihet teksa raporton nga Stadiumi “Fadil Vokrri”, dhe se shfaqet me veshje që vënë në pah linjat trupore.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here