Lajme

Prekëse! Kjo është vajza e re shqiptare që ia mori sh pirtin sëmundja e ligë, të gjithë janë shkrehur në lot kur i dhanë lamtumirën e fundit

Ka ndërruar jetë e reja nga Hani i Elezit, Qëndresa Shkreta. E ndjera humbi bete jën me kan cerin.
Vajzës shqiptare i është dhënë amtumira e fundit dhe të gjithë janë të pikëlluar. E reja iku nga kjo botë në lule të moshës dhe me shumë ëndërra, që nuk mundi t’i realizonte.
Ajo u përcoll për në banesën e fundit në fshatin Seqishtë.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here