Lajme

Elvisi vazhdon të hedhë thumba për produksionin e “Për’puthen” dhe Arjan Konomin

Elvisi u largua nga “Për’puthen” mes një debati shumë të fortë pas një postimi që bëri kundër Antonelës.Ai pati një përplasje të ashpër me opinionistin e ‘Për’puthen”, Arjan Konomin, i cili ishte i pari që kërkoi që Elvisi të largohej nga “Për’puthen”.Ndonëse në fillim Arjani e kishte vlerësuar Elvisin për kulturën dhe sjelljen e tij, në fund të gjitha këto ja hodhi poshtë e madje nuk i kurseu ofendimet për ish-konkurrentin./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Megjithëse Elvisi ka kohë që nuk është më pjesë e “Për’puthen” siç duket atij nuk i ka dalë ende inati me opinionistin, konkurrentët dhe produksionin.Së fundmi ai ka bërë një postim thumbues në Instagram, për të cilin është penduar dhe më pas e ka fshirë.Shih postimin e plotë:Elvisi u largua nga “Për’puthen” mes një debati shumë të fortë pas një postimi që bëri kundër Antonelës.Ai pati një përplasje të ashpër me opinionistin e ‘Për’puthen”, Arjan Konomin, i cili ishte i pari që kërkoi që Elvisi të largohej nga “Për’puthen”.Ndonëse në fillim Arjani e kishte vlerësuar Elvisin për kulturën dhe sjelljen e tij, në fund të gjitha këto ja hodhi poshtë e madje nuk i kurseu ofendimet për ish-konkurrentin./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here