Lajme

Miranda nga Shkodra ka një kërkesë të veçantë: Burrin e dua qefli dhe të ketë

E dua një burrë qejfli dhe me lekë” kjo ka qenë kërkesa e Mirandës nga Shkodra sot në emisionin “Aldo Morning Shoë”./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

39-vjeçarja tregoi se ka qenë dy herë e martuar por është ndarë sepse nuk është përshtatur.Ajo tha se kërkon të martohet sepse do që të bëjë fëmijë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here