Lajme

Oriola Marashi perfekte, “çmend” dhe ish të dashurën e Neymar

Oriola Marashi është një nga vajzat më tërheqëse të showbizit në vendin tonë, si dhe një modele e kërkuar nga shumë kompani veshjes./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Bukuroshja momentalisht është në një lidhje me futbollistin Eros Grezda, pjesë e kombëtares shqiptare më parë, dhe nga sa flitet e shkruhet gjërat mes tyre janë serioze./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here