Lajme

Vajzat Shqiptare Që Sh Esin Trupin: Është Punë, Për 4 Muaj Mora 1500 Dollarë…!!!

Ajo është një vajzë e imët, me flokët e lyera bjond dhe e qetë. Takimi me të është gati “rastësor”, megjithatë ajo vendos të flasë, por me kushtin e vetëm, që të ruhet konfidencialiteti. “Ndodhi sepse kisha nevojë për para. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Nuk është se dëshiroja të zhv.ishesha apo të postoja foto të vetes”, shprehet A., një vajzë rreth të 25-ave, e cila jeton në Tiranë. Për shkak të koronavirusit, ajo hu.mbi punën në një kompanitë turistike dhe filloi të postojë foto gjysmë-n.udo në një rrjet social./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here