Lajme

E tradhtova Burrin edhe pasi u martova, por Ai ja dergoj te gjitha fotot edhe bisedat, Burri nxori biletat dhe…

E tradhtova Burrin edhe pasi u martova, por Ai ja dergoj te gjitha fotot edhe bisedat, Burri nxori biletat dhe..
Pershendetje jam nje vajze nga Kosova, burrin e kam jashte vendit desha te kerkoj kshille nga ju, e di qe keni mem ofendu se e meritoj po jam pendu per cdo sen Sa isha e fejuar takova nje djal ai me beri per vete u mashtrova dola me ta Burri nuk me kushtonte kohe me ofendonte tan kohen une u mashtrova dhe e bera kete gabim,
ai djal me qiri dicka ne pije se ma se kam kontrollu veten ai kishte bere foto me mu dhe video po ju betohna ne zote se une nuk e kam dite qfare ka ndodhe jam kan e trollume, vazhdova nje kohe me ta i besoja shume po kam vujt cdo here thojsha cka esht ka bahet me mu qaja ka shkojsha burri me thojke cka ke qe ke ndryshu kshtu une nuk mujsha me marr guximin me i than qe e kam tradhtu pas nje kohe u martova po pas marteses ai me shenoj prap me tha nese nuk del edhe nje here me mua do ti tregoj burrit gjithcka une u tuta dhe dola me ta ju betohna ne zote qe vetem kafe kam pi sen ma shume se kam leju me tha okShtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

vetem nje foto ta kem kujtim edhe me nuk te pengoj pranova veq mos mem ba problem pas dy dite me doli viza ika per jasht vendit aty kalove 2 jave me burrin gjithcka ishte perfekt po ai djali kishte hap nje insta ne emer te nje vajzes dhe ja dergoj burrit gjitha fotot edhe bisedat qe i kem ba bashke aty une u shkatrrova dhe e shkatrrova cdo sen qe kisha burri nxori biletat dhe erdhem ne kosove ai deshi qe te me qoj te prindit dhe te ju tregonte gjithcka per mu une ju luta qe kam gabu jam pendu ja tregova cdo sen ai ma dha nje shance te jetojm prap bashke po une ne kosove e ai jasht vendit me ja lan kohes cka po bahetShtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here