Lajme

Eli Fara vesh ‘t.angat’ mbrapsht, dalin pamjet qê po cmendin rrjetin (FOTOT)

Kêngêtarja Eli Fara, êshtê ndêr femrat mê tê komentuara nê showbiz, pêr pamjen e saj fizike qê nuk ndryshon, pavarêsisht se vitet ikin. Po aq e bukur si nê fillimet e saj, Eli Fara têrheq vêmendjen me fizikun e saj. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Por, kêsaj radhe, njê detaj qê tê jep pêrshtypjen e gabuar, êshtê vênê re nê veshjet e saj, dhe po bên xhiron nê rrjet. Duket sikur kêngêtarja tê ketê veshur tê mbat hurat nga koka, nê bust.Nê formên e tê brendshmeve s.eksi, fotot pêrcjellin njê tjetêr pêrshtypje nê veshjet e Eli Farês. Per me teper shikojeni foton me poshte

Comment here