Lajme

Vajza Shqiptare Thotë “Më Mirë Të Qash Në Dubai Sesa Te Kafja E Lagjes Me Pabuksat”

Mesazhi i një vajze në redaksinë e JOQ ka hapur një diskutim shumë të thellë, ku nuk kanë munguar edhe komentet e shumë të tjerëve.
Kujtojmë që vajza kishte listuar plot 12 kritere që një mashkull duhet të ketë për të qenë në krahun e saj.
Ajo shkruante
Prsh joq meqe ne gocat kohet e fundit kemi vene re qe meshkujt kane pretendime per te marre srz nje femer ,atehere kto jane kriteret tona per te marre dhe ne seriozisht nje mashkull.
Për t’ua rifeskuar edhe një herë, më poshtë gjeni foton me pretendimet e vajzës.
Mirëpo, një tjetër vajzë ka bërë një replikë në lidhje me letrën me kushte, ku ajo del me përfundimin se është ‘më mirë të qash për një idiot me lek sesa disa plehra pa lek’.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Më tutje, ajo shkruan se preferon Dubain dhe jo kafet e lagjes me ‘pabuksat’.
Vajza shkruan:

Pershendetje.
Kisha nj replike per kto letrat me kushte ose pa kushte.
Une jam femer dhe kam dal me shum cuna deri tani.

Comment here