Lajme

(Video që të rrëqeth shpirtin) I mori jetën të vëllait në lule të moshës, nëna e shikon gjatë ceremonisë: O bir hajde te mami të kem ty të paktën

(Video që të rrëqeth shpirtin) I mori jetën të vëllait në lule të moshës, nëna e shikon gjatë ceremonisë: O bir hajde te mami të kem ty të paktën
Dhjetëra banorë të fshatit Allebegi në Maqellarë të Dibrës u vune në ndjekje të Florian Tonuzit, 26-vjeçarit që i shka ktoi vde kjen vëllait të tij Benard Tonuzi. Ngjarja e rëndë k rim inale ndodhi ditë më parë, teksa vëllai i vogël i kërkonte Florianit të kthehej në shtëpi.
Por dje, në momentin kur të afërmit e familjes Tonuzi po i jepnin lamtumirën 23- vjeçarit, pak metra larg banesës kanë pikasur Florian Tonuzin. Mendohet se ai kërkonte të merrte pjesë në ceremoninë mortore të vëllait.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Mirëpo sapo ka parë fqinjët dhe banorët e fshatit që iu vunë pas, ai është larguar me shpejtësi. Në një video të siguruar nga gazeta të momentit kur kërkohej i dyshuari, dëgjohen thirrjet dëshpëruese të nënës së tij.
E tro nditur nga humbja e djalit të vogël dhe e shqetësuar për shëndetin e djalit të madh, ajo dëgjohet teksa i thotë: “Shihe mamin djali im, hajde”. Ndërkohë i kërkon një prej oficerëve të Pol icisë që kishte pranë që t’i japin ushqim dhe ta çojnë në spital, teksa ai i siguron që nga Policia nuk e prek kush me dorë.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Babai i 26-vjeçarit që v r au vëllanë: Dorë zohu bir, të paktën të të kem ty! Ishin shumë mirë. Ai i madhi ishte pak me depr esion. Depr esioni e mori në qafë. Djali i vogël punonte me delet, i madhi në lokal”, shprehet i ati.
Klikoni ne hapesiren reklamuese qe te shfaqet video..Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here