Lajme

Zhadja, dikur jua çonte lëngun shqiptarëve!

Të gjithë e mbajnë mend serialin brazilian “Clone”, në të cilin aktorja kryesore rebelohej kundrejt zakoneve të vendit të vet dhe bie në dashuri me një turist. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Seriali mbajti të lidhur, pas ekranit një numër të madh njerëzish, ndërsa aktorja kryesore, Giovanna Antonelli arriti të bëjë për vete publikun.Aktorja është 45 vjeçe, por nga imazhet që ka publikuar për ndjekësit e saj në instagram duket shumë më e re.Me stilin dhe elegancën e saj, “Zhadja” duket mjaft bukur në fotografitë që ka hedhur në instagram për mbi 12 milionë ndjekës. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here