Lajme

“Allahu ua shpërbleftë mundimet”, Duda Balje publikon fotografi me mbulesë

Deputetja e Unionit Socialdemokrat, Duda Balje, ka publikuar disa fotografi me mbulesë.
Ajo në profilin e saj në Instagram, ka publikuar dy fotografi ku shihet me mbulesë.
“Allahu ua shpërbleftë mundimet”, ka shkruar Balje.
Ndryshe, Balje përveç punës së saj si deputete dhe përfaqësuese e komunitetit boshnjak në Kosovë, njihet edhe për pamjen e saj të cilës i kushton mjaft Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here