Lajme

Halil Kastrati ia ndërton një shtëpi të re gjyshes me tre jetim nga Shkupi (Foto)

Rasti mbyllet!
Jemi ne qytetin e Shkupit te nje gjyshe me tre jetim
Perhajr nisja e shtepise se re
Ajo qe pame te kjo familje ishte shume e rende🥲
Pamje flasim vet!
Organizata Dora e meshires nga Shkupi ka publikuar gjendjen e kesaj familje duke bere thirrje per ta ndihmuar.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Rasti i tyre mori jehone te madhe tek te gjithe Shqiptaret anembane.
Ne sot e vizituam dhe ja dhame lajmin se po ju niset shtepia
Bamires, Zoti kurre mos ju humbte!
Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

https://www.facebook.com/halil.kastrati/posts/6131317836893584

Comment here