Lajme

Ledjana provokon me bluzë të shkurtë, tregon barkun e gjoksin e formësuar

Ledjana konkurentja e emisionit Përputhen i ka shpeshtuar fotot pr.ovokuese.
Së fundmi ajo postoi një foto me bluzë të shkurtë ku tregoi gjoksin e barkun e formësuar
Ajo kohë më parë ishte më e shëndoshë dhe sigurisht nuk kishte mundësi të vishej me rroba të tilla.
Ndërsa tani që ka humbur peshë ajo nuk po ndalet vetëm me rroba të tilla./Infokosova/Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here