Lajme

Pamje të reja: Momenti kur Kadri Veseli shihet në Mitrovicë

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në parab.u.rgim si i dyshuar për kr.i.me lu.f.te.
Klan Kosova raporton se Veseli është liruar për ta vizituar babanë e tij i cili ndodhet në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.
Me t’u kthyer në Kosovë, Veseli ka vizituar spitalin e Mitrovicës “Dr.Sami Haxhibeqiri”, dhe po ruhet nga forca të shumta të sigurisë, përfshirë Po.l.icinë e Eulex-it.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

https://www.facebook.com/watch/?v=837552560507015

Ende nuk dihet për sa kohë do të qëndrojë ai në Kosovë.
Express ka tentuar ta konfirmojë këtë informacion, por nuk u janë përgjigjur telefonatave, as Avni Bytyçi nga ekipi i Veselit e as nga Spitali i Mitrovicës.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here