Lajme

Pret flokët për herë të parë, reagimi i vogëlushit do t’iu shkrijë së qeshuri

Një fëmijë 9-muajsh është xhiruar gjatë prerjes së parë të flokëve te berberi.
Në video, vogëlushi nga Brazili nis të eshë sapo berberi nis punën me gërshërë dhe nuk pushon më.
“Ishte eksperiencë e re për të dhe nuk e dija se si do të reagonte. Prisja të qante ose të grindej, por nuk e prisja kurrë që të qeshte aq shumë”, tregon nëna e tij.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

https://video.gjirafa.com/640×360-mp4-1742742415025353118-trim-mp4

Comment here