Lajme

22-vjeçari tregon dramën e jetës/ E dashura ma drodhi me një tjetër, tani është shtatzënë: Jam në hall po sikur mos të jetë i imi?!

Një 22-vjeçar ka rrëfyer për psikologen e ‘The Sun’, dilemën më të madhe të jetës së tij. Ai tregon sesi e ka kapur mat të dashurën e tij me një djalë tjetër, por ndërkohë ajo është shtatzënë dhe nuk është e sigurt nëse fëmija është i tiji.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

“Ne kemi filluar si miq me përfitime, por kemi qenë seriozë gjatë vitit të kaluar. Ajo është 20 vjeç dhe ende jeton me prindërit e saj. Unë jam 22. E dashura ime nuk është e sigurt nëse foshnja është e jona pasi kohët e fundit ajo ka pasur një mar rëdhënie me një burrë tjetër.

Ne biseduam çdo ditë gjatë izo limit, ndonjëherë dy ose tre herë në ditë. Pastaj ajo filloi të vonohej për t’u përgjigjur ose nuk përgjigjej deri të nesërmen. Justifikimi i saj ishte se ajo ishte e lodhur.

Një mik më telefonoi një natë dhe më pyeti nëse isha akoma me të dashurën time, pasi ai e kishte parë atë në qytet me një djalë tjetër. Ajo u zemërua dhe u mbrojt kur e pyeta.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here