Lajme

E TEPROI PAK / Ja Cfare Krahasimi I Ben Milaim Zeka Vjosa Osmanit Dhe Albin Kurtit Kundrejt Edi Rames

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka ka thënë se pre.sidentja Vjosa Osmani dhe kryeministri Albin Kurti para kryeministrit shqiptar, Edi Ramës, janë si “fa.bula e krimbit me shqiponjën”.
Zeka në Facebook ka thënë se presidentja Osmani ka qenë dhe ësh.të e mbushur me urrejtje.

Sipas ish-deputetit, Vjosa Osamni krejt shkallët e karrierës i ka ngji.tur duke sharë kundërshtarët politik, teksa, ka përmendur se Osmani nuk e ka përmendur Edi Ramën me emër kur ka dër.guar telegram urimi në drejtim të PS-së për fitoren në zgjedhje.
Dje ka derguar nje telegram per zgjedhjet ne Shqiperi, ama emrin e Edi Rames, nuk ja beri zem.ra me e permend.

Comment here