Lajme

Mori ѕhumë vota, рor nuk u bë dot deputete/ Ori Nebiaj i bie pishman dhe ka dу fjalë për…

Ori Nebiaj ishte e 18-ta në listën e kandidatëve për deputetë të PD-së, në Tiranë. Pavarësisht se mori rreth 5600 vota, ajo nuk u zgjodh deputete përmes thyerjes së herësit dhe demokratët nxorën 15 deputetë nga kryeqyteti. Ori foli për herë të parë pasi nuk mandatin. Përmes një postimi në Instagram Ori falënderoi ata që e mbështetën dhe votuan.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

“E lumtur për mbështetjen dhe votat e zemrës! Krenare për besimin që ju me dhatë me votën tuaj.”,- shkroi moderatorja. Ori Nebijaj ishte një ndër risitë e kësaj fushate, jo vetëm për stilin me të cilin e realizoi, por edhe qasjen e saj ndaj liderit demokrat Lulzim Basha.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here