Lajme

Si nëpër filma/ V.r.a.u të vëllanë dhe u afrua kur po v.a.rr.o.s.e.j, 20 burra vihen në ndjekje të 26-vjeçarit në Dibër, shihni pamjet kur shkojnë drejt tij

Pak më parë është publikuar video e momentit të arr.e.st.imit të 26-vjeçarit Florian Tonuzi i cili i m.ori j.etën vëllait të tij, 23-vjeçarit Benard Tonuzi.
Policia bën me dije se 26-vjeçari Florian Tonuzi në rrethana ende të paqarta dys.hohet se ka go.d.itur me mjet pr.e..rës vëllain 23-vjeçar, Benard Tonuzi. Ky i fundit si pasojë e pl.a.gëve të marra ka h.u.mbur jetën në spital.
Menjëherë shërbimet e policisë kanë shkuar në vendin e ngjarjes. Grupi hetimor vijon hetimet për zbardhjen e shkaqeve të plota të ngjarjes.

Comment here