Lajme

12 vjecarja i jep fund jetes pasi e tallnin në shkollë, Letra që la pas ti mbush syt me lot

E tallnin në shkollë i thoshin nëse ti s’do jetosh më familja jote do jetë e lumtur, 12-vjeçarja i jep fund jetës dhe lë një copë letërBull zmi është një pr oblem madhor i cili jo vetëm që po përhapet shumë, po edhe po me rr jetë.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

E ditur bëhet se një vajzë 12 vjeçe i ka dhë në fun d jetës, pasi i thoshin në shkollë se nëse ajo nuk do të jetonte më njerëzit e saj do të ishin të lumtur. Charley Patterson gjithmonë qeshte dhe ishte shumë e mirë, por gjithçka ndryshoi kur shokët e saj nisën të talleshin me të.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here