Lajme

Adriana Dhe I Dashur Zezak, Zbulojnë Se Cili Prej Tyre Puth Më Mirë

Adriana Matoshi bashkë me futbollistin afrikan Keith, po shijojnë dashurinë ashtu siç është më së miri.Përkundër dallimit në moshë dyshja kanë gjetur një gjuhë të përbashkët duke qenë çift për t’u marr shembull, shkruan Indeksonline.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Ata kanë hapur një llogari në ‘Tik-tok’ ku ndajnë video mjaftë të bukura si çift.Në videon e publikuar së fundmi, atyre iu bën shumë pyetje ku çifti duhej të përgjigjeshin…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here