Lajme

DEL VIDEO nga gràbítjà e sotme në Tiranë/ I màskuàr, me çàntën me lekë duke ikur me vràp me kokën pas

ABC ka siguruar pamjet e momentit kur njëri nga autorët e grabitjes mëngjesin e sotëm në Tiranë largohet me vrap me çantën me lekë në dorë. Autori ishte i maskuar.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Sipas policisë grabitja ndodhi rreth orës 09:05, në rrugën e “Kavajës” në kryqëzim me rrugën “Mihal Duri”, ku 2 persona ende të paidentifikuar goditën me sende të forta dhe më pas i morën një shumë parash Qani Zilit, 55 vjeç, i cili po transportonte me motor vlera monetare të një pike valute.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here