Lajme

E DHIMBSHME! Babai I Këndon Me Lot Në Sy Në Momentet E Fundit Të Femijës…– VIDEO

Babai I Këndon Me Lot Në Sy Në Momentet E Fundit Të Femijës… Mbani Lotet – VIDEOCifti e kishte nje femije dhe kishin mesuar se kishte edhe pak dite jete, ata po i kendonin dhe po e ledhatonin, zoti mos e sprovofte askend me dhimben e femies se vet.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

KJo eshte nje nder videot me prekese qe mund te shifni ku shifet nje cift qe mesuan se femia i tyre ka edhe pak dit jete ata i qendrojne mbi koke e kendojn dhe e qajne me lot jeten e femies se tyre.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here