Lajme

Ishte kaq e ëmbël dhe plot jetë/ E reja jep shpirt në shtëpinë e saj, ishte vetëm 23 vjeç dhe kaq e bukur

Nje 23 vjeçare i ka dhënë f und je tës së saj. Danielle Brookes kishte dhënë shpirt teksa anash kishte lënë një letër në apartamentin e saj.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Mirëpo ajo dukej kaq e lumtur por në datën 18 maj ajo kishte ditëlindjen.Nga ana tjetër mësohet se ajo i ka dërguar sms njerkës së saj ku i thoshte se do pergatiste festë duke nisur që nga data 17 maj.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here