Lajme

Mihrija kujton 29 vjetorin e martesës, ja çfarë nuse dukej.

Mihrija dhe Naimi janë ndër çiftet më të dalluar në showbizin kosovar, ku duket se vetëm po ri nohen.Duke qenë emra të njohur, shumicën e kohës qëndrojnë në k rye të mediave rozë, shkruan “Kosovarja”.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Sot, për ata ka qenë një ditë e rëndësishmë ku çifti kanë festuar 29 vjetorin e martesës.Këto plot 29 vite ata kanë kaluar vetëm ditë të mira me r aportin superior që kanë me njëri tjetrin.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here