Lajme

21 vjeçarja bëhet hit në internet duke mbajtur karrigen me gjoksin e saj(VIDEO)

Një studente me gjinj të mëdhenj është bërë sensacion në internet pasi filmoi se çfarë mund të mbajë gjoksi i saj.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Catrin Williams, nga Newport në Uells, filloi të filmonte veten duke u mbështjellë me gjëra të ndryshme nën gjoksin e saj për t’u argëtuar, por ishte e habitur kur zbuloi se sa të popullarizuara u bën videot e saj.Ajo e kuptoi se mund të mbante sende si një shportë rrobash, një dritë të madhe dhe madje edhe një karrige pa ndonjë ndihmë përveç gjoksit të saj.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here