Lajme

Humbi të atin sot/ Të rrëqeth në shpirt djali i Guljelm Radojës: Sytë e tu do shkëlqejnë mbi ballin e vajzës, djalit nipave dhe mbesave

Djali i aktorit të mirënjohur shqiptar, Guljelm Radoja, ka postuar një de dikim prekës për vd ekjen e të atit, në rrjetet sociale.“Pus hofsh në paqe bab! Do ndrijnë akoma sytë e tu mbi ballin e vajzës, djalit, mbesave dhe nipit të vogël …”, shkruan Redi Radoja në faqen e tij në Facebook.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Aktori nga Shkodra mbylli sytë përgjithmonë në orët e para të mëngjesit të 5 majit, ku ishte i intubuar në spitalin Shefqet Ndroqi. Prej një muaji, aktori po vuante pasojat e lëna nga infektimi me koronavirus.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here