Lajme

Ja Kur Kthehet Normaliteti Në Zviсër, Lajm I Mirë Edhe Рër Mërgimtarët Tanë

Jeta mund të kthehet në normalitet në Zvicër deri në verë, pasi gjysma e popullsisë të va ksinohet plotësisht, sipas ekspertëve zviceranë. Zvicra po shkon drejt rrugës së drejtë me vaksinat e dërguesit R NA (mARN) nga Moderna dhe P fizer.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

“Biontech, të cilat janë gjithashtu efektive kundër varianteve të reja, sipas Steve Pascolo, një imunolog në Spitalin Universitar të Cyrihut”. “Nëse 50% e popullsisë marrin dy do za vaksine, Zvicra mund të presë një verë si në Izrael” i tha ai gazetës SonntagsBlick.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here