Lajme

Kam paguar nje femer 300 euro te flej me burrin tim,i kam hyr ne dhome per te gjetur arsye te ndahem nga ai,mirepo

E pa guajta nje femer ja qova burrit me bo qef me te,I kam hyre ne dhome dhe aty e kam gjet arsyen te ndahem nga ai… Pershendetje, dua te ndaj historin time me juve edhe pse shume i kam ra pishman edhe kisha jap gjithqka per me qbo qka kom bo une sepse nuk jom kan vet. Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Vetja edhe sja kom dit vleren burrit tem edhe e kom pr ovoku ne shume menyra qe te largohet nja meje.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here