Lajme

“Kur përqafoja vëllain tim…”, modelja e njohur tregon “treg jedinë” që i shkaktoi gjoksi i madh (Video)

DJ Ashley James ka deklaruar së fundmi se shpesh herë dënohej në shkollë për shkak të madhësisë së gjoksit të saj.Ajo shpjegon se masa e saj e madhe e gjoksit ka qenë një “tragjedi” në jetën e saj, pasi shpesh herë futej në problem për shkak të keqkuptimeve që ndodhnin.“Merrja dënime edhe kur përqafoja vëllain tim, gjithmonë trajtohesha si imorale për shkak të madhësisë së gjoksit dhe të formave të tjera”.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here