Lajme

Makina u bë copa/ Ta rrëqeth mishin tezja e të resë që dha shpirt në rrugë: Dje të urova ditëlindjen, sot shkove në botën tjetër, lule e Xhenetit!

Suzana Pavljeviç, tezja e Lusinda Garunjës, që humbi jetën dje në aks identin e ndodhur në dalje të tunelit të rrugës Elbasan-Tiranës, ka lënë një mesazh mjaft prekës për mbesën e saj.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

“Ylli tezes dje ta uroj tezja ditelindjen; sot ja ke co ptuar zemren tezes; ylli tezes do te mbetesh gjithmon ne zemren time; sot shkove ne boten tjeter o engjell i bukur qofsh lule ne xhehnet” shkruan Suzana Paljevic.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here