Lajme

Mjekët i kishin thënë se kishte shtatë fëmijë, 25-vjeçarja lind nëntë

Një grua në Afrikë ka lindur nëntë fëmijë dhe jo shtatë siç kishin ‘parashikuar’ mjekët. Halima Cisse, 25 vjeç, i lindi fëmijët me operacion dhe fatmirësisht, pesë vajzat dhe katër djemtë janë mirë. Cisse u dërgua me avion në Marok që ajo dhe fëmijët të trajtoheshin më mirë pas lindjes.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Lindja e nëntë fëmijëve tërhoqi vëmendjen e udhëheqësve të kombit të Afrikës Perëndimore. Ka qenë ministri i Shëndetësisë ai që reagoi i pari. Ai u shpreh se lindja shkoi mirë dhe fëmijët gëzojnë shëndet të plotë.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here