Lajme

Trondítëse në Durrës/ Babai kërkon ndihmë direkt në emision, e ëma përdor të bijën si prost.ítutë

Në emisionin “Historia ime” në Tv Klan ka qenë i ftuar Alfredi, një baba i cili është ndarë nga bashkëshortja e tij në 2017, duke e akuzuar se sillte të dashurin e saj gjatë kohës që ai nuk ishte në shtëpi. Madje në raste të tjera, ajo i hidhte valium gjumi.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Pas ndarjes së tyre, kujdestarinë e mori Alfredi ndërsa e ëma nuk u interesua më për to, duke mos i parë kurrë më.Nga martesa e tyre kishin 4 fëmijë, një djalë 18 vjeç , një vajzë 12 vjeç, një vajzë 6 vjeç dhe një vajzë tjetër e cila është 19 vjeç.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here