Lajme

E Rrallë, Mbi Gomar Ola E Përputhen, E Qet Gjoksin Në Fushë (FOTO)

Ola, komentohet shpesh në mediat rozë.Ajo është njëra nder konkurrentet e Përputhën, që mori zemrat e fansave me mençurinë dhe personalitetin e saj, /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Në llogarinë e saj instagram, Ola publikon fotografi dhe video të ndryshme.Ajo rrallë herë fokuson format e saj të bujshme pasi fotografitë e saj janë më ndryshe.Por këtë herë ka lënë të gjithë gojëhapur, ku shihet mbi gomar duke ekspozuar gjoksin.//Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ola, komentohet shpesh në mediat rozë.Ajo është njëra nder konkurrentet e Përputhën, që mori zemrat e fansave me mençurinë dhe personalitetin e saj, Në llogarinë e saj instagram, Ola publikon fotografi dhe video të ndryshme.Ajo rrallë herë fokuson format e saj të bujshme pasi fotografitë e saj janë më ndryshe.Por këtë herë ka lënë të gjithë gojëhapur, ku shihet mbi gomar duke ekspozuar gjoksin.//Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here