Lajme

Zbulohen bisedat e Ledjanës me të dashurin e saj jashtë emisionit

Filloi të qarkullonte nëpër rrjetet sociale se Ledjana e Përputhen është në një lidhje dashurie jashtë programit dhe i dashuri i saj është në burg megjithatë ajo mohoi akuzat./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Por ditën e sotme janë publikuar mesazhe në të cilat thuhet se është Ledjana duke komunikuar me partnerin e saj. Sipas fjalëve shihet se i dashuri ka hallin se Melvani mund të lidhet seriozisht me Ledjanën./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Të lutem më jep pak kohë dashuri, vetëm deri të marr edhe pak para e jetojmë të lumtur. Zemra ime përgjithmonë Ledjana yte”, shkruan në mesazhin të cilin raportohet se e ka dërguar Ledjana.“Jo të them sa më parë më nxirr nga këtu se dua të jem me ty, se më duket që me të vërtetë don Mevlanin tani”, shkruan partneri i saj.“Çfarë thua o zemër duro të lutem se të gjitha janë lojë në Përputhen. Se shef dot që të gjithë më shohin që vetëm shtirem se s’më dalin lot për Mevlanin o drita ime”, shkruan Ledjana.I dashuri i saj i thotë madje ta nxjerrë nga burgu: “S’më intereson moj ik nga Përputhen tani që ke pare sa për të më nxjerrë nga kjo birë dhe sa për të jetuar ne dy ke punën ti që të jetojmë. Tani je bërë e njohur”, shkruan ai./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here