Lajme

I fejuari me la kur nuk i dola çîke,une nuk i pata treguar ne fillim,po ndihem sikur mu ka hek nje pjes e zemres…

I fejuari me la kur nuk i dola çîke,une nuk i pata treguar ne fillim,po ndihem sikur mu ka hek nje pjes e zemres…-Pershendetje histori e jetes edhe gjith lexusve dua edhe une ta shpreh b rengen time se nuk mund ta shpreh me as kon e me V ret qdo dit dh imbja si e mbaj brenda vetes edhe une si qdo e re u dashurova me nje person si e doja ma shum se veten kalum shum vite se bashku e doja shum dhe me donte shum Po Fati deshi te mos jemi bashk.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Shk aktare ishte familja ime per ndarjen ton me luti aq shum te iku te shkoj me ta mu pergjeru Kurr si harroj lo tet e ti ishim dyt te ri e dashuronim njani tjetrin si te qme ndur u ndam mmerzita vu jta aq shum se ska fjal se mund ta pershkruaj dh imbjen si e kisha ma e k eqja ishte se une ja fala Krejt Qa kisha mendoja te martohem se kom paramendu ndarjen se kom paramendu jeten pa ta kom provu edhe veten ta vr as .Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here