Lajme

Matoshi e VV-së: Nuk po bëja selfie, po xhiroja deputetët e Listës Serbe që po qeshnin

Në media u raportua se derisa po përplaseshin deputetët e LVV-së me ata të PDK-së, deputetja, Adriana Matoshi e Vetëvendosjes po bënte selfie.

Megjithatë, këto raportime ka demantuar përmes një postimi, transmeton Indeksonline.

Matoshi ka shkruar se ajo po xhironte deputetët e Listës Serbe që po qeshnin me skenat në Kuvend.

Postimi i plotë:

Nuk është selfie medie të dashura. Është regjistrim/inçizim i të qeshurave dhe reagimeve të deputetëve të Listës Serbe, përderisa deputetët e PDK-së ofendonin ministren Donika Gërvalla. Tmerr të shohësh skena të tilla në Kuvend, edhe më tmerr të shohësh teksa kënaqen deputetët serb.

Qe edhe dëshmia!Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here