Lajme

Mbrëmë pastroi rrugët, e sot la pa fjalë me dukjen në Kuvend edhe partnerin e saj Keith…

Deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, edhe këtë herë tërhoqi vëmendje të madhe me paraqitjen atr aktive.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Aktorja, e zgjedhur për herë të parë si deputete në zgjedhjet e 14 shkurtit, u pa e veshur në një kostum ngjyrë blu.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here