Lajme

Veshja shumë e ngushtë ia vizaton pjesën in time Georginës

Georgina provokoi me veshjen në fotografinë e fundit.

Georgina Rodriguez është emër goxha i komentuar në mediet rozë, në të cilat publikon vazhdimisht foto të reja.

Së fundi, ajo publikoi në Instagram një fotografi të realizuar nga ashensori, ku ishte nisur për në punë..

Në atë imazh, bukuroshja shihet e veshur me veshje sportive dhe një xhaketë pelushi, ndërsa në duar mbante një çantë “Hermes Birkin”.

Veshja shumë e ngushtë ia vizatoi asaj pjesët intime dhe dukej shumë provokuese.

“Nuk ka rëndësi sa ngadalë shkon përderisa nuk ndalesh”, është mbishkrimi që Georgina ia la fotos, duke motivuar fansat. /Lajmi

Comment here